Sprawdzian z lektury mały książe

Pobierz

Pobierz (docx, 12,3 KB) Podgląd treści.. - Mały Książę .Sprawdzian Mały Książę • Sprawdziany Gim • pliki użytkownika PatRiot1111 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Mały książę spr B.jpg, Mały książe spr A.jpg Wykorzystujemy pliki .Katalog JUSTYNA MAKAR-SOBCZYK, 2015-05-27 Słupsk Język polski, Sprawdziany i testy Mały Książę - kartkówka z treści lektury.Jakie mieliście pytania na sprawdzianie z lektury "Krzyżacy" ?. średniej wielkości.. Książka "Mały Książę" A. de Saint Expury wydana w roku 1943 przetłumaczona została na ponad 170 języków, dzięki czemu zyskała zasłużone miejsce wśród klasyki światowej literatury.Witaj na stronie Quizz.pl.. Pobierz (docx, 12,3 KB) Podglad tresci.. Kim jest narrator utworu.. Przetestuj Swoją wiedzę w tym teście!. Wymień pierwszoplanowych bohaterów Małego Księcia.. Chcesz sprawdzic na jaka ocene masz szanse na sprawdzianie z lektury?. braku paliwa w maszynie.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Sprawdzian z treści lektury "Mały Książę" Sprawdzian z lektury "Mały Książę" 1.. Rozwiąż test.Myślisz, że znasz lekturę "Mały Książę"?. 3.Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. w przybliżeniu tak duża jak Ziemia.. Chce zdobyć doświadczenie, sprawdzić wartość przyjaźni, uświadomić sobie odpowiedzialność za oswojenie Róży..

Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".

Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. List powinien zająć całe wyznaczone miejsce.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Mały Książę - opracowanie lektury .. Wynika to z poznawczej postawy Małego Księcia, który zadaje mnóstwo pytań, nigdy ich nie porzuca i uważnie słucha innych.. Brawo!. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Rozwiąż test składający się z 18 pytań, który w szybki sposób pokaże jak bardzo gotowy jesteś na sprawdzian z lektury.. Planecie zagrażały:Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Planeta Małego Księcia była: bardzo mała.. 30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Twój wynik: 14/15 Gratulacje!. Super .Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. U góry znajdziesz quiz lektora " Mały książe"Test wiedzy o. sprawdzi swoją wiedze o lekturze Wypełniając test wiedzy, .Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Proponuję niedługi sprawdzian znajomości lektury Mały Książę..

Rozwiąż test!Test z lektury Mały Książe.

Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Z dedykacji wnioskować można, iż tekst ten poświęcony będzie przyjaźni.. Lubisz te powiesc, masz miec zLektury / Mały Ksi ążę.. Jaki warunek trzeba spełnić, aby móc kogoś oswoić?. Jak rozumiesz słowa ,, Wśród ludzi także jest się samotnym " ''Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu .. Skomentuj.. Kto to powiedział?. Sprawdź, co pamiętasz z lekturyChcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Pytania są szczegółowe.Mały Książę oglądał zachód słońca 43 razy, a takiej odpowiedzi nie podano, poza tym miał dwa wulkany czynne i jeden wygasły.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. .Test zawiera 3 grupy po 10 pytań.. Przeczytałeś całą lekturę ze zrozumieniem i chyba nawet Ci się podobała, prawda?. Udostępnij.. Rozprawka z "Małego Księcia".. Myślisz, że znasz lekturę "Mały Książę"?. Nie masz się czego bać, na sprawdzianie w szkole dostaniesz piątkę!Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Bohater sam odczuwa .Geneza utworu i gatunek.. Kochają go miliony.. Przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych.. Rysunek nr 2, który Mały Książę wykonał, będąc dzieckiem, według dorosłych przedstawiał kapelusz, a co ukazywał, zdaniem małego autora?sprawdzian z lektury mały książe.pdf (22 KB) Pobierz..

Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.

Wykorzystaj w nim znajomość tekstu ( w treści powinny się znaleźć 3 fakty z książki).. Podróże Małego Księcia.Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. XCezor 2 lata temu.. Jak długo Mały Książę pozostawał na Ziemi.. Nieprzyjemnie robi się testy z błędami, przez to ci, którzy nie znają dobrze książki, mogą popełnić błędy na sprawdzianie.Zapamiętaj ważny cytat z lektury!. Przeglądaj testy Zaloguj się.. Mały Książę zaprzyjaźnił się z Lisem.. Przetestuj Swoją wiedzę w tym teście!. Opis testu.. W jaki sposób Mały Książę uciekł ze swojej planety?. Sprawdź swoją wiedzę!IV Napisz list, który mogłaby wysłać Róża do podróżującego Małego Księcia.. Wyjaśnij sens symboli w utworze Lis - Róża - Żmija _ baobaby - studnia - 2.. Jeśli naprawdę chcemy kogoś poznać, musimy go oswoić, czyli zaprzyjaźnić się z nim.. Takie polecenia mogą pojawić się na kartkówce z lektury!. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.. Mały Książę ujrzał ogród pełen róż - zrozumiał, że jego Róża wcale nie była jedyna.Test z lektury Mały Książę dla klasy pierwszej gimnazjum 1.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

2010-11-17 15:49:18 Pytanko z lektury " Mały Książę "!

GENEZA: Mały Książę powstał w 1942 r. w Ameryce z myślą o przyjacielu autora, który cierpiał w okupowanej przez Niemców Francji.. Powodzenia!. Poprzedzająca właściwy tekst wypowiedź jest informacją również o tym, że spotkamy tu dwóch adresatów: dziecko i osobę dorosłą.Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.).. Przedstaw w tekście emocje bohaterów.. Dobrze widzi się tylko sercem '' 3.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Poznaje się tylko to, co się oswoi.. Zrób test i się przekonaj.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Test dla tematu: Mały Książę (A. de Saint Exupéry).. Na planete B-612 Maly Ksiaze powrocil dzieki pomocy: statku kosmicznego.. Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Moje rozważania na temat przyjaźni i miłości po lekturze "Małego Księcia" A. de Saint-Exupery'ego "Mały Książę" Antoine de Saint-Exupery'ego; Ciąg dalszy ,,Małego Księcia".. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Mały Książę spotkał Pilota, opowiedział mu o swoich przygodach i wymienił się z nim swoimi przemyśleniami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt