Referent ds logistyki zadania

Pobierz

W przypadku załączenia referencji, należy dołączyć również poniższy dokument: zgoda na potwierdzenie referencji do celów rekrutacji.Referent ds. logistyki i magazynu Miejsce pracy: Oświęcim Twój zakres obowiązków - prowadzenie dokumentacji handlowo-magazynowej - przygotowywanie przesyłek paczkowych i paletowych do wysyłki - organizowanie i zarządzanie spedycją w kraju i za granicą - nadzór nad.. DIESEL LOKO DISTRIBUTION sp.. RDL/ZST/2021 Miejsce pracy: Konin Region: Wielkopolska GŁÓWNE ZADANIA: obsługa transportu w UE monitorowanie rynku usług transportowych budowanie i utrzymanie długotrwałej relacji z dostawcami towarów i usług aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych firm transportowych szukanie alternatywnych rozwiązań .Referent ds. logistyki Kutno, Woj. Łódzkie, Polska 32 kontakty.. Dział Personalny.. 179.000+ aktualnych ofert pracy.. współpraca z klientami - codzienna komunikacja telefoniczna i mailowa; koordynacja przepływu informacji o .. Gwarantujemy: możliwość .Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp.. Odległość .. Referent ds. logistyki Numer referencyjny: RL/Myszków Miejsce pracy: Myszków Zadania: współpraca z klientami - codzienna.Zadania na stanowisku: Zakupy części zamiennych do maszyn i urządzeń oraz usług naprawczych i remontowych; Kontakt z dostawcami w kraju i za granicą .. Referent ds. logistyki (m/k) Trenkwalder..

Get hired today!Referent ds. logistyki Miejsce pracy: Myszków Oferujemy.

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat; przejście pod struktury firmy po 6 miesiącach; premie uznaniowe; możliwość rozwoju zawodowego.. 603 607 356 lub 56 49 304 93. .. Logistyk przygotowuje sprawny proces logistyczny, zarządza zapasami i ustala plan dostaw, a także koordynuje przepływ produktów i surowców.. Zadania.. Specjalista ds. logistyki - zakres obowiązków Specjalista ds. logistyki zajmuje się organizacją i planowaniem pracy w firmie, dbając o prawidłowe funkcjonowanie jej najważniejszych sektorów.. śląskie / Katowice.. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu .. Księgowości.. Logistyk zajmuje się również prowadzeniem dokumentacji związanej z logistyką.do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu materiałów, surowców, części zamiennych lub produktów gotowych, współpraca z dostawcami i klientami firmy, …Czym się zajmuje logistyk, specjalista ds. logistyki (Zakres obowiązków): koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych przygotowywanie procesu logistycznego dystrybucja i transport towarów poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną prowadzenie dokumentacji związanej z dystrybucją towarówReferent ds. Logistyki Główne zadania i obowiązki aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kooperantów (firmy transportowe) obsługa dostaw w imporcie z krajów byłego WNP poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań logistycznych prowadzenie skutecznych negocjacji w obszarze logistyki ewidencja dostaw w systemie ERPGŁÓWNE ZADANIA: aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kooperantów (firmy transportowe) obsługa dostaw w imporcie z krajów byłego WNP poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań logistycznych prowadzenie skutecznych negocjacji w obszarze logistyki ewidencja dostaw w systemie ERP monitorowanie rynku transportowegoOto podstawowy zakres obowiązków referenta: - segregacja, ewidencjonowanie i tworzenie zbiorów dokumentacji - ewidencja czasu pracy i zatrudnienia, naliczanie list płac - udostępnianie dokumentów klientom wewnętrznym i zewnętrznym - bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi - kontrola i analizowanie stanu zapasówAplikuj teraz..

Atrakcyjne oferty pracy w Polsce i za granicą.Praca: Referent ds. logistyki w Myszkowie.

GŁÓWNE ZADANIA: obsługa transportu w UE; monitorowanie rynku usług transportowych; budowanie i utrzymanie długotrwałej relacji z dostawcami towarów i usług; aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych firm transportowych; szukanie alternatywnych .Zawiera: referent ds logistyki .. Oferty zawierające cv w języku polskim prosimy przesyłać na adres z dopiskiem Referent ds. Logistyki i Zakupów.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Dokładne miejsce 10 km 25 km 40 km.. Szybko & bezpłatnie.. Umowa o pracę.. Vorwerk Autotec Polska Sp.. Wysłany Czw, 2021-01-28 12:08 przez administrator.. Informacja o pracodawcach.. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!. Miejsce pracy: Jastrzębie k. Brodnicy (kujawsko-pomorskie) .. Zadania: Zamawianie odpowiednich surowców oraz nadzór nad realizacją ich dostaw, Monitorowanie i koordynowanie dostaw, Weryfikacja dokumentów dostawy, Sporządzanie planów wysyłek towarów do klientów, Rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych,Oferta pracy Referent/ka ds. logistyki, Mondi Corrugated Świecie Sp.. Zacznij nową karierę już teraz!Referent ds. administracyjnych w Dziale Logistyki Miejsce pracy: Zielona Góra Hertz Systems Ltd Sp.. RDL/ZST/2021 Miejsce pracy: Konin Region: Wielkopolska.. Jednak nie należy tego mylić ze spedytorem.. Tak więc logistyk jest odpowiedzialny za koordynowanie przepływu materiałów i surowców w firmie.Jakie zadania wykonuje specjalista do spraw logistyki?.

Dołącz, aby nawiązać kontakt Cedrob S.A. Aplikuj teraz.Czym zajmuje się specjalista ds. logistyki?

z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz FrancPracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty.. od: dzisiaj.Referent ds. księgowości - Mielec - Mielec.. Referent ds. Logistyki (Zespół Logistyki i Zamówień Informatycznych) .. • Sporządzanie raportów i sprawozdań z obszaru ewidencji i wydatków na zadania informatyczne • Wspieranie pracy sekretariatu Centrum, w tym pełnienie roli koordynatora .Przyjazną atmosferę i pracę w ambitnym zespole.. Wynagrodzenie .. Do jego zadań należy również monitorowanie aktywności przedsiębiorstwa w zakresie importu i eksportu.Specjalista ds logistyki - zakres obowiązków 5 kwietnia 2015 Specjalista ds. logistyki jest to stanowisko polegające głównie na zarządzaniu transportem w obrębie danej firmy.. z o.o., ŚwiecieReferent ds. Logistyki ze znajomością języka rosyjskiego Główne zadania i obowiązki - aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kooperantów - obsługa dostaw w imporcie z krajów byłego WNP - poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań logistycznych - prowadzenie skutecznych negocjacji w obszarze logistyki - ewidencja dostaw w systemie ERPReferent ds. Logistyki..

Dowolne od 2 000 z ł od 4 000 zł od 6 000 ...Oferty pracy Referent ds. logistyki, Bydgoszcz, Polska - najnowsze ogłoszenia na Praca.pl.

Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Zadania i obowiązki: kontrola nad przemieszczaniem się surowców, materiałów i towarów, organizacja dostaw, przyjmowanie zamówień od firm, optymalizowanie pracy magazynów i przystosowywanie ich do wymagań odbiorców.Referent ds. logistyki.. Oferty pracy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt