Napisz list kontaktowy do kolegi z niemiec

Pobierz

Ten list ma charakter nieformalny, ponieważ piszemy bliskiej nam osobie, o tym co u nas słychać.. W liście:1.. 2011-05-17 20:00:39napisz list do kolegi z niemiec o swojej niedawnej przeprowadzcce i podaj przyczyny zminy miejsca zamieszkania , wymień przynajmiej dwa utrudnienia związane z przeprowadzką , opisz krótko przeprowadzkę i kto ci w niej pomógł , napisz jakich mebli jeszcze nie masz i zaproś kolegę do siebienapisz list do swojego kolegi z niemiec w którym opowiesz o swoim ostatnim pobycie na koncercie - - jak zdobyłeś bilety i kto ci w tym pomógł - kiedy i gdzie odbył sie koncert , i kto gra-o twoich wrażeniach z koncertu i jakimś nieoczekiwanym zdarzeniu - wyraź nadzieje na szybką odpowiedź i zapytaj kiedy się spotkacie .. 2011-05-02 18:48:46 Napiszesz list do koleżanki lub kolegi w którym opiszesz co widziałeś w niedziele palmową w Jerozolimie .. Na wstępie mego listu chciałabym Cię bardzo serdecznie pozdrowić i wyjaśnić Ci skąd taki dziwny list z innego kraju, a więc Iwanie znalazłam Twój adres w gazecie, prosiłeś, żeby ktoś z Polski napisał do Ciebie.Musiałem napisać list do kolegi z Niemiec dot.. XX.napisz email do kolegi z niemiec 1.przedstaw jak ubiera sie mlodziez w Polsce i jak ubiera sie do szkoly 2. napisz co rozumiesz pod pojeciem mody i czy moda jest wazna w twoim zyciu 3. czy sugierujesz sie reklama kupujac ubranie 4 zapytaj kolege jakich ubran nie nosi i dlaczego.Napisz list do kolegi z Niemiec w którym opiszesz swoją ulubioną..

Po powrocie piszesz list do swojego kolegi z Niemiec.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz list do kolezanki z Niemiec 2013-02-28 21:56:40 Napisz list do znajomego z Niemiec 2014-04-10 19:36:16 niemiecki - list do kolegi z niemiec Prosze pomóżcie 2009-12-13 11:04:36napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .. 83% Napisz list do kolegi z Niemiec; 85% List do kolegi z Niemiec; 85% Wyjechałeś na zagraniczne wakacje z rodzicami.. Ile pieniędzy wydaje i na co.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Piszę do Ciebie list, ponieważ chcę wyrazić moją opinię na temat ubiegłego, XX wieku.. :) Od 50 słów do 100 :)List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku to jedna z dłuższych wypowiedzi pisemnej, która wymagana jest na egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. Ułatwiam wam zadanie, bo.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Napisz gdzie sie poznaliście i jak długo się przyjaźnicie3.W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy-jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz-z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )Napisz list, w którym opiszesz ostatnie wakacje.. 2010-11-08 15:10:15 Napiszesz mi list do kolegi z niemiec ?.

J. Niemiecki Napisz list do kolegi.

Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać list nieformalny do .paula19974.. Krótkie zakończenie, np: pozdrawiam do usłyszenia.. Uwzgłędni następujące informacje: - w jakiej okolicy i w jakim typie domu teraz zamieszkałas - jakie wady i zalety ma nowe mieszkanie - jak duże jest nowe mieszkanie i z jakich pomieszczen się składa - jakie meble znajdują się w twoim pokoju .Napisz list do Kolegi (XYZ) z niemiec .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Ile udaje mi się zaoszczędzić i w jakim celu.. zadanie dodane 25 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika kopec ( -1,570 ) [Szkoła średnia] niemieckiNapisz list do koleżanki z Niemiec.. Jaki jest mój wymarzony zawód czym chciałbyś się zajmować w przyszłości.. 3.poinformujesz go ile ma kosztowac i co jest wliczone w cene.. Domyslam się, że będzie tutaj masa błędów, prosiłbym jednak o sprawdzenie, ponieważ sam sobie z tym nie radze.. 1.podaj cel podrózy i zapytaj kolege czy nie mial by ochoty z toba wyjechac.. (TYLKO PROSZĘ BEZ UŻYCIA TRANSLATORA).Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. Uwzględnij następujące informacje: - w jakiej okolicy i w jakim typie domu teraz zamieszkałeś/aś, - jakie wady i zalety ma nowe miejsce zamieszkania, - jak duże jest nowe mieszkanie i z jakich pomieszczeń się składa,Jęz niemiecki: Napisz list do kolegi z Niemiec..

Z góry dziękuje:)List do kolegi z elementami rozprawki, na temat XX wieku.

wczorajszego meczu Polska - Czechy.. Uwzględnij następujące informacje: dokąd i z kim pojechałeś/ dlaczego wybraliście wyjazd za granicę i czy spełniły się wasze oczekiwania/ jakW czasie wakacji podjąłeś/ podjęłaś pracę zarobkową.. Wyraź opinie na temat pracy w wakacje.. .Napisz list do koleżanki z Niemiec w którym opowiesz jej jak wygląda wasz zwykły dzień.. ?Zadanie: napisz list do kolegi z niemiec opisz w nim jak spędziłeś wakacje,uwzględnij następujące punkty, gdzie byłeś, co robiłeś, kogo poznałeś, i co Rozwiązanie: po niemiecku hallo martin, was hast du w hrend der sommerferien gemacht ich bin 3Muszę napisać list do kolegi z Niemiec.. Mam na imię Magda i jestem Polką.. Napisz do kolegi / koleżanki z Niemiec list , w którym opiszesz : *sposób w jaki znalazłeś/łaś ta pracę oraz warunki, jakie musiałeś spełnić *zespół, w którym pracowałeś/ łaś i panującą w nim atmosferę * wykonywane zajęcia oraz korzyści z nich płynące * cel, na realizację którego przenaczysz zarobione .Napisz do ogłoszeniodawcy e-mail.. W liście musisz powiedzieć W czym jesteś dobry , czym się interesujesz.. (Ogólnie lubie grać na komputerze .. Kęty, 18 IX 2007 Drogi Michale!. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21:33:41; Napisz list do kolegi lub koleżanki..

czas perfekt w odpowiedzi o koncercieMam za zadanie napisać list do kolegi z Niemiec.

Uwzględnij następujące informacje: wyraź zainteresowanie ofertą i zapytaj, czy jest jeszcze aktualna, przedstaw się i podaj najważniejsze informacje o sobie, zapytaj o poł; 85% Wyjechałeś na zagraniczne wakacje z rodzicami.. Przeprowadziłaś się do nowego mieszkania.. interesujesz sie komputerem sportem itp .. Co już udało mi się z kieszonkowego zaoszczędzić i na co zamierzam oszczędzać w przyszłości.Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. 2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.. Po powrocie piszesz list do swojego kolegi z Niemiec.Napisz list kontaktowy do kolegi z Niemiec uwzględnij wszystkie informacje na swój temat: -miejsce zamieszkania (wrocław) - wygląd ( długie ciemne włosy, duże brązowe oczy, mały nos, pełne usta) - sylwetka, wzrost ( wysoka, chuda, nie umięśniona)Napisz o tym list do kolegi z Niemiec.. W liście poinformuj: -kto prowadzi gospodarstwo domowe i jak sa podzielone obowoązki-co nalezy do ciebie i co musimy wykonywac każdego dnia -jakie czynności wykonujesz w weekend a jakie w raz w miesiacu-czego nie lubisz robic a co robisz z przyjemnosciaMuszę napisać list do kolegi z Niemiec.. Napisz krótko co robisz, by być zdrowym i silnym.. Przeproś, że długo nie pisałaś i podaj powód- ostatnia przebyta choroba.. Musze podać : Ile kieszonkowego dostaje, a ile chciałabym dostawać.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Napisz jak dlugo bedzie trwała podroz i co bedziesz robic .Napisz list [do kolegi z niemiec przedstwaw nastepujace informacje: pozdrowienia dla calej rodziny , dlugo nie pisales i dowiedz sie co u niego slychac, jak wyglada twoj dzien powszedni (godziny i czynnosci) co on robi podczasztypowego weekendu Zgłoś nadużycie.. Wiek ten na pewno nie był najlepszym wiekiem, ale to, postaram się udowodnić Tobie w dalszej części mojego listu.. On pyta mnie na co wydaje kieszonkowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt