Zwierzęta afryki prezentacja multimedialna

Pobierz

Długość bawołu wynosi od 2,7 do 3,5 metra, a waga od 500 do nawet 900 kg.. Jest ustawicznie tropiony , przez handlarzy kością słoniową.Afryka jest najstarszym zamieszkałym obszarem na świecie.. Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę, a na końcu przygotowałam kilka zadań dla przedszkolaków.. To miasto położone w płn.-wsch. Egipcie nad morzem Śródziemnym.. W Port Saidzie mieszkali i uczyli się Staś i Nel.Zwierzęta kopytne płoszą owady i gryzonie, które potem zjadają strusie, a z kolei strusie ostrzegają przez zbliżającym się niebezpieczeństwem.. Strona główna.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Słoń afrykańskiPrezentacja przedstawia informacje i zdjęcia o Afryce.. Wskazywanie na mapie położenia Afryki.. Dzieci razem ze swoją ulubioną bohaterką poznają i nazywają zwierzęta, rozpoznają ich odgłosy, rozwiązują zagadki.. Żyje na terenie prawie całej Afryki.. Archeolodzy znaleźli dowody na to, że gatunek ludzki żył na tych ziemiach od około 7 milionów lat!. Określanie jej położenia względem Polski.. Nauczyciel na tablicy interaktywnej wyświetla diagram z ukrytymi nazwami zwierząt.. Scenariusz zajęć przeznaczony dla dzieci 5-6-letnich.Afryka (1543) Ameryka Środkowa (294) Ameryka Północna (2425) Ameryka Południowa (587) Antarktyda (171) .. Włącz autoodtwarzanie..

Tym razem prezentacja dotycząca życia na wsi.

Pomóż dzieciom sklasyfikować ssaki do drapieżnych, roślinożernych i wszystkożernych,.Czym jest prezentacja multimedialna .. W ćwiczeniach zadaniem dzieci jest uzupełnianie tekstów o zwierzętach afrykańskich podanymi wyrazami .1.. Wypowiadanie się na temat krajobrazów afrykańskich zamieszczonych w zeszycie ćwiczeń.seria zadań: Zwierzęta Afryki; Matematyka - Odejmowanie w zakresie 100 seria zadań: Zwierzęta Afryki; Matematyka - Dodaw.. Pokaz prezentacji multimedialnej Zwierzęta i krajobrazy Afryki.. Wysokość dochodzi do 4m, a waga do 6 ton.. Długość kłów może osiągać 3 m.. Jakie nocne zwierzęta możemy spotkać w Polsce?Historia pisma - prezentacja multimedialna do pobrania - spakowana wersja (27 MB) - (Gabriela Bonk) Uczymy się właściwie korzystać z encyklopedii i słowników - do pobrania ze strony - prezentacja multimedialna - opracowała Edyta Guznowska - SP 13 w ŻorachUtwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie..

Oglądanie slajdów przedstawiających krajobrazy Afryki i zwierzęta tam żyjące.

Zrób prezentację podzielić zabawnych faktów o kontynencie afrykańskim z dziećmi w Gimnazjum klasy.. Ich ciało jest pokryte sierścią, która z wiekiem staje się niemal czarna.. Tu rozpoczyna się powieść.. Suwak główny posiada zebry, wypas wokół dziko.. Rogi o rozpiętości około 1 metra posiadają przedstawiciele obu płci.. Jeśli masz wykonać pracę na temat swoich zainteresowań, ciekawej wycieczki czy wakacji, możesz ją zrealizować w różny sposób, np. napiszesz opowiadanie, przygotujesz plakat lub folder na kartonie z bloku rysunkowego, zaprezentujesz album ze zdjęciami, które opiszesz i ozdobisz rysunkami.WIEJSKA ZAGRODA - prezentacja multimedialna.. Podczas prezentacji nauczyciel opowiada dzieciom historyjkę, którą zamieściłam poniżej.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Większość Afryki zajmują tereny pustynne.. GUŹCE - Guźce występują w całym regionie Afryki Równikowej.. do 50 afrykańskie safari (zadania tekstowe) Mnożenie pisemne przez liczby dwucyfrowe - Z matematyką dookoła świata ćw.. Zbiór 4280 prezentacji multimadialnych Microsoft Power PointDrogi Użytkowniku!. Szukaj w tej witrynie.. HipopotamZwierzęta Afryki-filmJest największym zwierzęciem lądowym.. Zwierzęta (884770) Zwierzęta (884770) Wszystkie (884770) Akwarystyka (256) Bezkręgowce (3522) ..

sBawoły to zwierzęta żyjące w Afryce głównie na sawannie, ale również w lasach tropikalnych.

Tym razem pomysł na prezentację multimedialną dotyczącą zwierząt żyjących z nami w domu.. Zmieniamy się, chwilowo więc strona jest niedostępna.. Najwięcej ludzi mieszka w Nigerii (146 mln), Egipcie (81 mln) i Etiopii (78 mln).. 4.Znana postać dziecięcej literatury ląduje w Afryce.. Czy Twoje dziecko zna zwierzęta żyjące w Afryce?Platforma edukacyjna ZdobywcyWiedzy.pl oferuje ćwiczenia multimedialne, dzięki którym dziecko może poznać takie zwierzęta afrykańskie jak: lew, zebra, żyrafa, słoń, gepard, szympans, nosorożec i hipopotam.. Wszytko zapisałam jako plik PowerPoint 97-2003, aby pobrać wystarczy kliknąć w .Prezentacje.. Prezentacje moga byc rozne, zalezy od Twoich zainteresowan, ale jak nie wiesz o czym to sprobuj moze o jakims aktorze, piosenkarzu .. Po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie , znajdziesz się w zupełnie nowej wirtualnej przestrzeni.Zwierzęta Afryki.. Sahara Afryka to kontynent położony w większości na półkuli wschodniej.Od Europy oddziela ją Morze Śródziemne, a od Azji Morze Czerwone .. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.Pokaz prezentacji multimedialnej Zwierzęta Afryki.. Jest to jedynie inspiracja, sami możecie ułożyć własne opowiadanie, które będzie pasowało do prezentacji Prezentacja uruchamia się po .Prezentacja multimedialna - forma wypowiedzi publicznej lub społecznej z wykorzystaniem projektora multimedialnego, wykład (najczęściej publiczny), którego treść jest ilustrowana opracowanymi komputerowo elementami multimedialnymi, takimi jak: rysunki, zdjęcia, a także dźwięki i obrazy (animacje, filmy).Afryka.pptx • prezentacja o Afryce 12 slajdów+animacja+piosenka afrykańska Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Gdy zapada zmrok, my ludzie zwykle kładziemy się spać, ale w świecie zwierząt to pora, w której wiele gatunków czuje się najlepiej i jest najbardziej aktywnych..

Niektóre zwierzęta pod osłoną nocy polują, szukają pożywienia, unikają drapieżników i spotkania z ludźmi.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt