Sprawdzian z lektury narnia

Pobierz

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Twarz miał miłą, nosił krótką, ostro zakończoną bródkę, na głowie miał kręcone włosy i dwa małe różki"Test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "Opowieści z Narnii".. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Q.. Lew, czarownica i stara szafa" C. Rozwiąż test!C.S.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Z kim walczył Piotr?. Sprawdź się w poniższych tematach: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test: Don Kichot z La Manchy Test ze znajomości "Kon Kichot z La Manchy" autorstwa Miguel de Cervantesa Saavedra.. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.Opowieści z Narnii.. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa, którą napisał Lewis Clive Staples, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie - strona 2Wyniosles z tej lektury bardzo duzo i z pewnoscia zasluzyles na ocene z wyroznieniem.. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. "dziwna postać od pasa w górę przypominająca człowieka, z nogami kozła, z kopytkami i prawdziwym ogonem..

Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.

Co się stało z Aslanem pewnej nocy przy Kamiennym Stole (co obserwowały dziewczynki)?. danuta 03, 2011-09-21, ocena: BARDZO CIEKAWY TEŚCIK.NA PEWNO SKORZYSTAM - DZIĘKUJĘ:) Podgląd treści.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ "Z wizytą w Narnii" Źródło nr I Przeczytaj uważnie tekst Raz jeszcze rozejrzał się wokoło i doszedł do wniosku, że to miejsce nie bardzo mu się podoba, wobec czego już postanowił wracać do domu, gdy nagle, gdzieś daleko w lesie, odezwał się dźwięk dzwoneczków.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Brawo!. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. MolnaraZalecał spotkanie z Aslanem, prawowitym królem Narnii, który był lwem.. #donkichot #donkichotzlamanchy #migueldecervantessaavedra #cervantes #lektury #lekturyszkolneCo może być na sprawdzianie z lektury ''Narnia'' wybieram naj ''Narni''* Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2009-11-23 21:05:27Co może być na sprawdzianie z lektury '' Narnia '' 2009-11-23 21:03:38 Cechy chaarakteru Rejenta Milczka z lektury pt. 2010-10-06 17:56:02 Pomuszczie plis-Lektura Narnia 2009-03-11 20:25:24Reny były wielkości szetlandzkich kucyków, a sierść miały tak białą, że w porównaniu z nimi nawet śnieg wydawał się szary..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.15.

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Tę lekturę piszę się w IV klasie.. Sprawdź swoją znajomość Pisma Świętego.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Mieli się z nim spotkać przy kamiennym stole i tym samym wypełnić proroctwo, że złe czasy w Narnii przeminą, gdy dwóch synów Adama i dwie córki Ewy zasiądą na czterech tronach w Ker-Paravel.Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez .Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa Test ze znajomości lektury ,,Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa" Bardzo lubię tę lekturę.. .Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Ich rozgałęzione rogi były pozłacane i kiedy zalśniło na nich słońce, zapłonęły żywym ogniem.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Pozdrawiam!Opowieść wigilijna, test z lektury ...

Rozmowa z bohaterem książki, który jest dzieckiemNarnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.. Twój wynik: 18/20Na piątkę!. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowiesci z Narnii.Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Dla mnie pfff.. PESTKA!. Uprząż była zrobiona ze szkarłatnej skóry i przyozdobiona dzwoneczkami.Książka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947.. Sprawdzian z Biblii dla liceum.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Lew, czarownica i stara szafa; Opowieści z Narnii.. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn.. Myślę, że wam się uda rozwiązać!.

Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.

Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. Formatowanie tekstu - czytelność -> akapity, nagłówki, oznaczenie najważniejszych elementów .Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOpracowanie Lektury "Opowieści z Narnii,Lew Czarownica i Stara Szafa" Charakterystyka Scrooge'a z "Opowieści wigilijnej" Plan wydarzeń szczegółowy "Opowieści wigilijnej" Mity greckie jako opowieści uniwersalne.. Pobierz (doc, 29,0 KB) Komentarze.. Sprawdź, ile pamiętasz!. bartek S 23 listopada 2016 słabe po pierwsze do przedostatniego pytania nie ma odpowiedzi po drugie mówi mi że Aslan nie jest królem narnii po trzecie na drugie pytanie nie da się .Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" poleca 76 % .. że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Lew .Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt