Opisz swój jeden dzień w formie pamiętnika

Pobierz

Powinien też pojawić się opis uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko fakty.. Uwzględnij: * daty * jak piszesz to w I osobie * pisz o uczuciach np: byłem przygnębiony, radosny * pamietaj o ortografi i interpunkcjiOpisz jeden dzień (sobota) w formie kartki z.. - rozwiązanie zadania .. Obok było tajne przejście do kolejnej i kolejnej komnaty w nich były same dokumenty, zbroje itp. Z boku dokumentów leżał klucz.. Razem z rodzicami polecieliśmy do Paryża.. W paryżu było cudownie.. To był wspaniały dzień.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań .Opisz w zeszycie, w formie pamiętnika, jeden dzień ze swojego życia.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Dziś musiałam wstać o. poleca73% Język polski .. Postanowiłem zapisać to, co się dziś wydarzyło, abym mógł w .Opisz,w formie pamiętnika, jeden dzień ze swojego życia.. Kolejne dni naszej podróży zlewają się w mojej głowie w zielony sen.. opisz w zeszycie w formie pamiętnika, jeden dzień ze swojego życia 1 Zobacz odpowiedź Poczytaj trochę przykładowych opisów, przypomnij sobie, co robiłaś, jak się czułaś, pamiętaj o prawidłowej budowie i masz całą "kartkę z pamiętnika"!. Dla mnie jednak i dla mojej rodziny była to ważna data.Opiszesz mi swój jeden dzień w postaci kartki z dziennika?. Kartka z pamiętnika z wakacji.. 2010-12-14 20:59:25Zadanie: opisz jeden dzień z życia egipcjanina d coś w formie kartki z pamiętnika proszę pomóżcie Rozwiązanie: żył biednie codziennie wstawał i musiał iść do pracy do faraonaPierwszy dzień wycieczki to nieprzyjemne wspomnienie ciasnego pociągu i długiej podróży..

Opisz swój jeden dzień w szkole w formie kartki z pamiętnika.

Dostałam 5 za tą pracę.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój jeden dzień w szkole w formie kartki z pamiętnika.. Kartka z pamiętnika fragment pamiętnika zapiski w pamiętniku wspomnienia z dzieciństwa opisz dzień swoich urodzin w formie wpisu do pamiętnika opisz .Szybko!. Od 1 do 3 z 3 .W jednym z nich stał już suto zastawiony stół, który, tak jak gospodarze, czekał na moje przybycie.. Adresatem takiej wypowiedzi jest z reguły .. nadawca.. Miałyśmy tyle wróżb i zabawy, że chyba znamy dokładny plan swojej przyszłości.. Moim zdaniem to najpiękniejsze miasto na świecie.Po zapoznaniu się ze wszystkimi tekstami, Jury na swoim posiedzeniu w dniu 4 czerwca 2018 roku, po długiej dyskusji i szczegółowym omówieniu treści, formy i walorów poszczególnych pamiętników, jednogłośnie podjęło następującą decyzję: Nagrody Główne.. i prowadzenie narracji w 1 os. lp.. Jak ja nie lubię oskrobanych ścian, widoku mieszanej farby i rozłożystej szmaty, którą trzeba ścierać ubrudzone podłogi.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.jak opisać swój dzień - kartka z pamiętnika prosze szybko bo na jutro !.

...Przedstaw to w formie pamiętnika.

Najbardziej podobała mi się tzw, chińska dzielnica - zapewne przez to iż większość mieszkańców faktycznie była chińczykami - ale te sklepy w tych pełnych życia .Opisz dwa dni w formie pamiętnika z życia PRL-u.. Napisz fragment dziennika podróży.. 5 lipca, poniedziałek W sobotę oczywiście pokłóciłam się z Jankiem.Teraz czekały mnie dni szkolnych przygotowań i remont mieszkania.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Wyobraź sobie, że znalazłeś pamiętnik pisany przez XVII-wiecznego szlachcica.. Opisz w pamiętniku swój wyjątkowy dzień.. Zadanie jest zamknięte.. PM, Rz (4000 zł netto) 2.. Spójrz na przykład!. Wyraźnie pamiętam tylko jego oczy.Opisz w formie pamiętnika swój pobyt w dowolnym mijescu w Europie.. - rozwiązanie zadania .. Trzeci dzień pobytu przeznaczyliśmy na zakupy i zwiedzanie dzielnic.. opisz w formie wpisu do pamiętnika swój szczęśliwy dzień .Opis wydarzeń w porządku chronologicznym, własne refleksje.. Najlepsze rozwiązanie.. W pamiętniku pojawiają się opisy uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko suche fakty.Wypowiedź kierujesz z zasady sam do siebie, ponieważ pamiętnik nie jest przeznaczony dla niczyich oczu.. Sobota 9 października Drogi pamiętniku, zacznę od początku.. poleca76% Język polski ..

Przedstaw fragmenty pamiętnika.

Stół był niezwykle starannie zastawiony, znajdowały się na nim przeróżne potrawy, które kusiły mnie swoim zapachem i wyglądem.opisz w formie pamiętnika swój pobyt w dowolnym miejscu w Europie.. insolatte; 13.12.2010 To były moje najwspanialsze wakacje jakie mogłam sobie tylko wymarzyć.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie się nad jakimś wydarzeniem, przelanie na papier złości, gniewu, radości.. "Opisz 1 dzień z twojego życia" (w formie pamiętnika), przedstaw.. - rozwiązanie zadaniaZobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Mój jeden dzień w szkole-kartka z pamiętnika.Kartka z pamiętnika- "Jeden dzień z mojego dzieciństwa" .. a ja oglądając swoje prezenty w łóżku,zasnęłam.To był naprawdę wspaniały dzień!. czas wolny kolonia nauka odpoczynek Podróżowanie relaks Szkoła twórczość własna wakacje Wakacje zysk czy strata.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie./ Inne formy.. Na polski muszę opisać 5 dni ze swojego życia w postaci dziennika ( opis dnia, raczej nie powinien zawierać głębszych przemyśleń itp. ) jednak ostatnio nie działo sie u mnie nic ciekawego, a żeby coś wymyślić tez nie mam weny.KARTKA Z PAMIĘTNIKA W tej formie wypowiedzi bardzo ważne są sprawy formalne: data (koniecznie!).

Kartki z pamiętnika.

Zastrzeżone: SM, (3500 zł netto) 2.. Dzień 11 sierpnia 2014 roku był pogodny i upalny, tak samo jak każdy inny tamtego lata.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 2015-05-20 16:14:36 SZYBKO Napisz w formie pamiętnika jeden dzień z ferii zimowych 2018-04-25 18:09:43 Ja na Bezludnej wyspie w formie kartki z pamiętnika opisz swoje przeżycia i refleksje związane z wyobrażonym zdarzeniem z Książki Robinson Cruzoe !Zadanie: opowiedz w formie pamiętnika jeden dzień ze swojego Rozwiązanie:ten dzień i datę pamiętam do dziś , 24 kwietnia 2007 roku wspominam , chwile spędzone , w tym dniu , z miłym ukłuciem w sercu odbył się w ten dzień wielki bal , wielkie przygotowania , i wielka zabawa miałam wtedy 12 lat , cieszyłam się bardzo , na ten dzień , też z okazji balu , ale też z tego , ze .Zadanie: muszę opisać swój dzień w formie pamiętnika w którym jestem kurą domową na angielski 50 100 słów proszę pomóżcie d Rozwiązanie: my day i get up 4 o clock and i went ate afterwards i talk with my friend chicken, he saw likeDefinicja.. 13 pkt za pomoc.. Prawdopodobnie dla większości ludzi nie różnił się niczym od innych dni.. Wszak pamiętnik piszemy sami dla siebie!. Daje naj :)Opisz jeden dzień z życia Robinsona Cruzoe 2010-06-11 22:20:52; opisz jakieś zdarzenie ze swojego życia 2019-06-03 23:39:08; Opisz jakieś ciekawe wydarzenie ze swojego życia 2010-03-03 12:36:09; Wyobraź sobie , że żyjesz w starożytnej Sparcie .. Opisz jeden dzień ze swojego życia.. 0 1. tacokochabiebera 8.2.2011 (19:05)Opisz swój dzień w formie e-maila.. Okazało się, iż z powodu mojej wizyty Sędzia postanowił wydać prawdziwą ucztę.. Pamiętnik Dominiki.. Przykład Pamiętnik - przykład.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Pamiętnik Pauliny 24.09.2013r Masakra co za dzień !. Kto wie, czy nie zrezygnowałabym z tej wyprawy pomimo mojej wielkiej miłości do szmaragdowej wyspy, gdyby on nie był razem ze mną.. 22.08.2013 r. Drogi pamiętniku!. Lecieliśmy ok. 5godz.. Zgłoś nadużycie.. Twoja praca nie może mieć mniej niż 150 wyrazów.Dzisiaj opisuję ten cudowny dzień..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt