Streszczenie odcinków elif 1147

Pobierz

Kiymet ostrzega służącą, że jeśli powie o tym Melek, straci pracę i jedyne źródło utrzymania.. "Żeby to wszystko było takie proste" - wzdycha Kerem.. [Streszczenie + Zdjęcia] .. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. Elif trafia do domu Kenana, który nie wie, że jest jej biologicznym ojcem.Elif - odcinek 1147 streszczenie Hümeyra wypytuje Kiymet.. Oto, co wydarzy się w poniedziałkowym odcinku "Elif".Odcinek 1147.. Kiymet, czując zagrożenie ze strony Hümeyry, robi.Melek związała się z hazardzistą, który chce sprzedać jej córkę, Elif, gangsterom.. [Streszczenie + Zdjęcia] 24 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Próby odbicia Janczara [21.02]Wszystko ma związek z rozpoczynającymi się zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie.. Odcinek 1147.. Humeyra zaczyna wierzyć Melek [21.02] "Stepowa miłość" - odcinek 19 - STRESZCZENIE.. Kiymet, czując zagrożenie ze strony Hümeyry, robi wszystko, żeby przypodobać się jej i Leventowi, który z jej inicjatywy zostaje zaproszony na kolację do rezydencji.Elif 1147 streszczenie odcinka Hümeyra wypytuje Kiymet.. Kerem wyznaje Asli miłość!. Jülide i Şafak mają poczucie winy, że Emirhan był.. - swiatseriali.interia.pl .. godzina emisji, streszczenie odcinka "Elif": Odcinek 870. gdzie oglądać, godzina emisji, streszczenie odcinka .. 1147: Kontynuacja sceny w pokoju Kiymet..

Więcej odcinków.

[Streszczenie + Zdjęcia] 21 stycznia 2022Turkweb.pl 1147: Kontynuacja sceny w pokoju Kiymet.. Odcinek 1149.. Kiymet, czując zagrożenie ze strony.Elif - odcinek 1147 Hümeyra wypytuje Kiymet.. [Streszczenie + Zdjęcia] 21 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Od tego czasu ze względu transmisje .Elif odcinek 1147: Humeyra i Levent postanawiają zgłębić przeszłość Kiymet!. Serial Elif, odcinek nr 1146 wyemitowany został w czwartek 3 lutego 2022, godz. 14:00 w TVP1.. Tym samym 3 lutego oglądaliśmy ostatni odcinek przed telewizyjną przerwą.. Kiymet, czując zagrożenie ze strony Hümeyry, robi.Elif odcinek 1147.. Kiymet, czując zagrożenie, robi wszystko, żeby przypodobać się Hümeyrze i Leventowi.. Kolejny 1147 odcinek dopiero pokazany zostanie w TVP 2 - 21 lutego.. Powodem jest uczucie jakie łączy ją z Kenanem.. Streszczenie 1147. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Humeyra stara się zrozumieć Kiymet, dlatego zadaje jej wiele pytań.. Şafak w ostatnim momencie powstrzymuje Jülide przed złożeniem zeznań.. Czy Elif wróci do domu?. Tymczasem Melek chce odzyskać córkę.. Wszyscy widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinkiWyrzuca ją z rezydencji!. 1148: Kontynuacja sceny kończącej poprzedni odcinek.. Elif odcinek 1148: Humeyra dowiaduje się, że Kiymet ma syna!. Gülsüm zaskakuje Kiymet, gdy ta poszukując zakrwawionej bluzki szpera w pokoju Melek..

Zobacz streszczenie najnowszych odcinków.

"Ach, chyba myślałam o czymś innym" - tłumaczy swoją pomyłkę, a raczej przypadkowe powiedzenie prawdy mama Mah.Serial Elif - Co się wydarzy w najnowszych odcinkach?. Gdzie możemy oglądać serial Elif?. Elif trafia do domu Kenana, który nie wie, że jest jej biologicznym ojcem.Melek poznajemy, gdy zostaje odprawiona z domu swoich pracodawców.. "Ach, chyba myślałam o czymś innym" - tłumaczy swoją pomyłkę, a raczej przypadkowe powiedzenie prawdy mama Mah.Elif Odcinek 1147 / Elif.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.. Po dłuższej przerwie na ekrany TVP wraca serial Elif.. W czwartek 3 lutego TVP wyemitowała odcinek nr 1146 serialu Elif.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.. Kiymet, czując zagrożenie ze strony Hümeyry, robi wszystko, żeby przypodobać się jej i Leventowi, który z jej inicjatywy zostaje zaproszony na kolację do rezydencji.Macide wyraża zgodę na ślub!. Wyrzuca ją z rezydencji!. Matka mężczyzny nie chce pozwolić na związek i staje na drodze miłości .Elif odcinek 1147: Humeyra i Levent postanawiają zgłębić przeszłość Kiymet!. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.. Hümeyra i Levent są już zaręczeni, a Macide wyrazi niebawem zgodę na ich ślub..

Emisja epizodów 1147 ...Elif 1147 streszczenie odcinka Hümeyra wypytuje Kiymet.

- "Niestety to niemożliwe, by .Historia małej dziewczynki Elif okazała się wielkim sukcesem w ramówce Telewizji Polskiej.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości,.Elif - odcinek 1147 Hümeyra wypytuje Kiymet.. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. Kobieta odpowiada na nie wymijająco, co sprawia, że Humeyra.Elif odcinek 1147: Humeyra i Levent postanawiają zgłębić przeszłość Kiymet!. Mujgan przekonuje Benal do .Kerem wyznaje Asli miłość!. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.. Kiymet, czując zagrożenie ze strony Hümeyry, robi wszystko, żeby przypodobać się jej i Leventowi, który z jej inicjatywy zostaje zaproszony na kolację do rezydencji.Elif odcinek 1147: Humeyra i Levent postanawiają zgłębić przeszłość Kiymet!. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w .Wszystko ma związek z rozpoczynającymi się zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 21 stycznia 2022Turkweb.pl 1147: Kontynuacja sceny w pokoju Kiymet.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.. Siada obok Kerema.Streszczenie odcinka.. Melek ucieka wraz z dzieckiem..

Kiymet, czując zagrożenie ze strony...Elif 1147 streszczenie odcinka Hümeyra wypytuje Kiymet.

Elif odcinek 1149: Humeyra nie ma litości dla Kiymet!. Tym samym 3 lutego oglądaliśmy ostatni odcinek przed telewizyjną przerwą.. "Ach, chyba myślałam o czymś innym" - tłumaczy swoją pomyłkę, a raczej przypadkowe powiedzenie prawdy mama Mahira.. [Streszczenie + Zdjęcia] 25 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Melek związała się z hazardzistą, który chce sprzedać jej córkę, Elif, gangsterom.. Gülsüm nie mogąc ryzykować, obiecuje milczenie.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. Serial Elif, odcinek nr 1146 wyemitowany został w czwartek 3 lutego 2022, godz. 14:00 w TVP1.Elif odcinek Elif / 1150.. Streszczenie Hümeyra wypytuje Kiymet.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.. "Elif", odcinek 1147 - STRESZCZENIE.. 1149: Mahir wchodzi do pokoju konferencyjnego, gdzie właśnie dobiegło końca spotkanie.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.. "Dobrze, nieważne" - mówi Humeyra.Elif, odcinek 1147 - streszczenie Streszczenie 1147. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Hümeyra wypytuje Kiymet.. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. Melek wpada w szał i atakuje Kiymet [STRESZCZENIE ODCINKA] "Elif" 1143.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.. Kolejny 1147 odcinek dopiero pokazany zostanie w TVP 2 - 21 lutego.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć Melek.. Kiymet, czując zagrożenie ze strony Hümeyry, robi wszystko, żeby przypodobać się jej i Leventowi, który z jej inicjatywy zostaje zaproszony na kolację do rezydencji.Elif odcinki 1147, 1148, 1149, 1150, 1151 streszczenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt