Uzupełnij dialog wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie

Pobierz

Poziom: Beginner.Test rozwiązano 37010 razy.. 2011-01-31 18:04:53 Uzupełnij tekst, wstawiając właściwe wyrażenia w odpowiedniej formie .. Pomoże ktoś?. czasowniki z nawiasów: (go),(sit),(write),(meet),(watch),(do),(visit) Uzupełnij poniższe historie czasownikami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie w czasach: past simple, past perfect simple i past perfect continuous.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzupełnij tekst z wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie, używając czasu past simple lub past continuous.. Jest podobne do zadania 5, ale nie ma tu wszystkich wyrazów, część z nich musicie sami dodać.ćw.1/71 - zeszyt ćwiczeń - w tym ćwiczeniu należy zakreślić odpowiednie wyrazy, spójrzcie jakie określenia.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Uzupełnij związki frazeologiczne wyrazami sposrod podanych, uzytymi w odpowiedniej formie.Nastepnie uloz z tych slow krzyzowke.. W każdym zdanie brakuje maksymalnie 4 elementów.. Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów i dodaj wszystkie niezbędne elementy, tak aby otrzymać poprawne zdania.. proszę przepisać słowa z ramki w zadaniu 2 i .. Upewnij się, że masz ją na sobie, kiedy jeździsz na rowerze.. proszę o rozwionzanie zadania z longman dla gimnazjum zad 5 str.63 A o to zadanie: Uzupełnij zdania 1-4 wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów i dodaj wszystkie niezbędne elementy, tak aby otrzymać poprawne zdania,W każdym zdaniu brakuje maksymalnie 4 .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

2.Uzupełnij zdania wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.

Zadanie 6.. This week we (4) (do) a special project in ourUzupełnij dialogi czasownikami podanymi w nawiasach, wpisując je w odpowiedniej formie present continous, future simple lub wyrażenia ge going to.PROSZĘ!. 2011-11-10 18:27:19.Uluz 10 zdan z podanymi 10 wyrazami - wyrazy moga sie powtarzac ale beda liczone za jeden raz i musza byc wszystkie uzyte nie koniecznie w podanej kolejnosci.. Uzupełnij poniższe historie czasownikami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie w czasach: .. Uzupełnij tekst czasownikami z nawiasów w czasie Present simple lub Present continuous.. Tutaj WamUzupełnij dialog słowami z ramki.. Wstaw podany w nawiasie czasownik w odpowiedniej formie czasu past simple.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów.. Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów i dodaj wszystkie niezbędne elementy, tak aby otrzymać poprawne zdania.. Średni wynik: 82,78 %.Uzupełnij związki frazeologiczne wyrazami wybranymi spośród podanych, użytymi w odpowiedniej formie.. 3/71 - należy uzupełnić zdania wyrazami z nawiasów stosując je w odpowiedniej formie.. Nie zmieniaj kolejności i dodaj niezbędne elementy, aby otrzymać poprawne zdania.. Teraz Polski 6 zadanie 9 str 115 Ułóż hasło reklamowe wybranego produktu ukazanego na zdjęciach możesz w nim wykorzystać podane wyrazy i zwroty lub inne słowa z .DYSKUSJA I ODPOWIEDZI..

6.2 Uzupełnij tekst wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.

czasowe występują w danym czasie.. W każdym przykładzie należy dodać co najmniej jedno słowo nie znajdujące się w nawiasie.. Wybierz w nich litery, ktore utworza haslo - pojecie lub wyrazenie… poniżej.. Następnie ułóż z tych słów krzyżówkę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij zdania wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.. 2017-01-10 21:36:16; Uzupełnij tekst z wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie, używając czasu past simple lub past continuous.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów.. 2011-09-18 14:12:03 wpisz w luki czasowniki z ramki w odpowiedniej formie 2013-09-08 17:46:25Będziemy układać pytania z podanych wyrazów.. Każde rozwiązanie ma od dwóch do pięciu słów.. 2011-09-19 17:54:06; J.angielski.zad.Uzupełnij zdania wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie 2012-12-04 19:42:17; Uzupełnij dialog czasownikami w nawiasach w odpowiedniej formie.. 2013-02-25 15:47:57 Zadanie z Angielskiego.. 5/8 Uzupełnij dialogi wyrazami z ramki .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów, wliczając podane słowa 1.Uzupełnij tekst czasownikami z nawiasów w czasie Present simple lub Present continuous..

- 2.7. wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.

Zapisz rozwiązania na karcie odpowiedzi .Uzupełnij zdania 1-5 wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.. czasowniki z nawiasów: (go),(sit),(write),(meet),(watch),(do),(visit) NIECH KTOŚ MI WYJAŚCI CZAS: present simple i past simple present perfekt present coninuosus i past continuous i znaczenie czasowników regularnych i nie raegularnych daje: 17 punktów .Uzupełnij dialog wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.. Wyrazy .. 2011-09-19 17:54:06Przeczenia w czasie Past Simple tworzy sie za pomocą did not lub krócej didn't po czym wystepuje (podobnie jak w pytaniach) bezokolicznik, czyli forma podstawowa czasownika.. 2017-06-02 06:25:38; Uzupełnij zdania podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.. 2012-10-31 20:41:16; Uzupełnij w odpowiedniej .Uzupełnij zdania 1-5 Wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.. Wybierz w nich litery, które utworzą hasło- pojęcie lub…Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzupełnij zdania czasownikami z nawiasów w odpowiedniej formie.Uzupelnij zdania,wstawiajac czasowniki z nawiasów w poprawnej formie.. - rozwiązanie zadaniaOpisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia,pasja,wersja A) Dobierz do rysunków właściwie określenia z ramki, nazywające skutki działania siły.Uzupełnij zdania , używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie..

Uzupełnij zdania wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie longman zad 5/63.

Trzeba wykorzystać wszystkie wyrazy, są one podane już w prawidłowej formie, czyli tylko układamy wyrazy w odpowiedniej kolejcności.. 3 Zadanie.. 18 marca 2020. by Sylwia Rodziewicz .. Popatrz na zdjęcia i tabelkę nad dialogiem w podręczniku na str 92.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. She didn't give me her address - Ona nie podala mi swojego adresu Was / were - czasownik "be" w czasie przeszłym Past Simple .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Błagam pomóżcie na jutro tylko 5 zdań: uzupełnij zdania 1 - 4 wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.. I didn't understand - Nie zrozumiałem.. Zadanie dla chętnych.. W każdym zdaniu brakuje m1.Uzupełnij zdania czasownikami z nawiasów w odpowiedniej formie.. Użyj czasów: present perfect, past perfect.. Uzupełnij zdania wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.uzupelnij dialog slowami z nawiasow w czasach past continuous lub past simple.. Nie zmieniaj kolejnościo podanych wyrazów i dodja wszystkie niezbędne elementy, tak aby otrzymać poprawne zdania.. czasowniki z nawiasów : (go),(sit),(write),(meet),(watch),(do),(visit) .Uzupełnij wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt